İletişim Bilgisi

Ay Kardeşler Mermer Sanayi 1982 yılında Yusuf ve Ali BURUKHAMZAOĞLU kardeşler tarafından Bursa’da kuruldu.

Bugüne dek edindiğimiz tecrübe ve fabrikamıza yaptığımız dünya standartlarındaki makina ve ekipman parkı yatırımı ile kendi mermer ocaklarımızdan elde ettiğimiz 9 farklı doku ve niteliklerdeki ürünlerimizi blok, parlatılmış plaka, döşeme ve diğer isteğe uygun formlarda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ay Kardeşler Mermer Sanayi olarak hedefimiz gelişen dünya standartlarında uyumluluğumuzu arttırmak amacıyla uygun kalite politikalarının firmamızın bünyesine uygulamak ve dünya pazarındaki satış payımızı arttırmaktır.

İstikrarlı büyüyen firmamız 6.000 m2 kapalı alan, 7.000 m2 açık alanda müşterilerine ürünün ulaşması dahil tüm proseslerin takip hizmeti mevcut tecrübeli kadrosu ile vermektedir.
Her geçen gün artan müşteri portföyümüz, geçmişten gelen deneyimlerimiz ve yeni dünya ilkelerine uyumlu üretim sistemimiz ile başarıya olan yolculuğumuzda müşterilerimiz ve meslek taşlarımızla beraber yürümekteyiz.
Başarının Dürüst, İstikrarlı ve Kaliteli üretim yapmaktan başladığı ilkesinin bilinciyle gelişim sürecimizin devamını tesis etmekle görevliyiz.

Basında’ da yer aldığı gibi mermer OSB’nin Orhaneli ye yapılması ve eğitim alanları bilim alanları uluslararası yeni teknik ve teknolojinin de kazandırılabilecek olması şahsen organizasyonda tasarımcı olmam sebebiyle mutluluk duyuyorum. Bireysel kabiliyet sermaye ile yapılabilirliği zor projeler de tüm emeği geçenlere şahsen müteşekkirim.

Babamın  yaşının ileri olmasına rağmen mücadele ve karalılığının yeni yatırımlara açık olduğunu aile içinde pandemi durumundan kaynaklanan tedirginliğe rağmen bireysel yatırımım ile durağan dönemi alt yapı  mühendisliği ve projelerini yürütüp kaynağın işletilebilir duruma geldiğini doğası gereği yüksek rakımlı ortamlarda olan sahanın uygun hava  koşullarının olduğu zamanlarda saha çalışmalarımı sürdürüp ilkbahara verimli çalışılabilir hale getirmeyi planlıyorum. Mesleki tecrübem ve mühendislerimle gerekli tedbirleri alarak soğuk hava  koşullarına rağmen sahanın hazırlanması gerekiyor. Sektörümdeki meslektaşlarıma ve gençlere naçizane tavsiye ve önerim durağan dönemi öngörülebilir mantıklı risklerle atılım yapmak durağanda kalmaktan daha karlıdır.

Sahada elde edilen örnek ve numune çalışmaları sonucu uluslar arası mimariye de  hitap edebilecek renk olması  ürünün sağlam ve fiziksel analizlerin yüksek standartları uluslararası projelerde de kullanılabilirliği umut verici olup mesleki özgeçmişim 1982 yılında aktif olarak başladığım meslek  hayatımda birçok sahayı imarı ve fabrika yapılanmalarımı yüksek verimlilik ve yüksek standartlar ve taahhütlerin yerine gelmesi  düsturuyla çalıştım çalışmaya da devam edeceğim

[ +]
Yıllık Tecrübe
[ +]
Fabrika & Ocak
[ +]
Çeşit Mermer
[ +]
Uygulama Alanı

Dürüst, İstikrarlı ve Kaliteli Üretim

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin