İletişim Bilgisi

Black Swan -A Plaka

Black Swan -A Plaka
Özellik
Değer
Honlama Honlama Yüzeyde Mat ve FLV bir Görünüm Sağlar . Bursa’da Çıkarttığımız Mermer Çeşitlerimiz 3,5 İle 4 Mohs Sertliğindedir. Sürtünmelere ve Aşınmalara Karşı Son Derece Dayanıklıdır. Doluluk Oranı % 98.9 ‘dur ki Gözenek Boşluğunun Çok Az Olması BURSA BLACK SWAN-A Mermerin Leke Tutma Hijyenik , Sağlıklı Uzun Ömür Olmasını Sağlar Doluluk ve Dayanımı Nedeniyle Yapınızdaki Her Alanda Kullanıma Müsaittir Aynı Tür Mermer ‘de Yapacağımız İşlemler Sonucu ( Cilalı , Kumlama , Kumlama Patinato , Patinato ) Farklı Bir Görsel Eki Oluşturabiliriz.
Kumlama Özel bir makine ile yüzeye yüksek basinçla kum püskürtülmesi ile cilalı ve mat yüzeyde desen oluşturma işlemine verilen isimdir. İstenirse yüzeyin tümüne ya da belirli bir desen çerçevesinde uygulanabilir. Özellikle ıslak ve kaygan zeminlerde uygulanır
Kumlama Fırçalama Özel bir makine ile yüzeye yüksek basinçla kum püskürtülmesi ile cilali ve mat yüzeyde desen olusturma isleminden sonra yüzeyin özel asindirici firçalar ile eskitilmis bir doku kazanincaya kadar asindirilmasidir. Islak ve kaygan yüzeylerin duvar uygulamalarinda antik bir görselin kadifemsi bir doku elde edilir. Temzileme kolaylıgı vardir.
Patinato Makineye takılan özel aşındırıcı firçalar ile eskitilmiş bir doku kazanincaya kadar aşındırılmasıdır , Bu işlem sonucu yüzeydeki taşın dogal mineral damarlar belirginlenir diger kısımlar işlemden etkilenerek oyuklara dönüşür. Dokusu ve gözenekleri ortaya çýkmýþ olun yüzey antik ve yumuşak bir görüntüye kavuşur.

Dürüst, İstikrarlı ve Kaliteli Üretim

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin